Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM. Cieszący się ogromną popularnością festiwal co roku ściąga do Krosna i do RCKP dziesiątki dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, instruktorów, scenografów i oczywiście milośników tańca licznie zasiadających na widowni.
Rozpoczęcie godz. 10.00
PROGRAM PREZENTACJI:
7 – 11 lat
SOLO:
1. Gabrysia Jarosz – Strzyżów
2. Zuzanna Stalec – Dębica
3. Melania Szurlej – Rzeszów
4. Arkadiusz Zieliński – Nowy Sącz
5. Wiktoria Kopera – Dębica
6. Wiktoria Omachel – Krosno
7. Dawid Zaczyk – Nowy Sącz
8. Amelia Kaszowska – Krosno
9. Dominik Malaga – Nowy Sącz
10. Joanna Adamik - Jasło
11. Amelia Cisek – Łańcut
12. Nikola Adamek - Rzeszów
13. Iga Cieśla – Łańcut
14. Gabriela Nowak – Lublin
15. Klara Wąsik - Rzeszów
16. Marharyta Kaliuzhna – Lublin
17. Arkadiusz Ptasznik – Nowy Sącz
18. Wiktoria Zając – Strzyżów
19. Zuzanna Fit – Lublin
DUET:
1. Weronika Dabrowiecka, Gabrysia Rec – Strzyżów
2. Michał Nowak, Aniela Wojnar – Krosno
3. Emilia Babicz, Gabrysia Musiałek – Strzyżów
4. Amelia Hyziak, Emil Bieć – Krosno
12 – 15 lat
SOLO:
taniec nowoczesny
1. Agnieszka Buczek – Nowy Sącz
2. Edyta Pędzińska – Jarosław
3. Milena Rybak – Łańcut
4. Tomasz Kościsz – Nowy Sącz
5. Gabriela Rączka – Łańcut
6. Patrycja Zielińska – Nowy Sącz
7. Wiktoria Dembiczak – Łańcut
8. Sandra Tokarczyk – Nowy Sącz
9. Klaudia Górka – Nowy Sącz
10. Maria Ptasznik – Nowy Sącz
11. Anita Studnicka – Kraków
DUET:
taniec nowoczesny
1. Ania Ochab, Patrycja Dziekan – Strzyżów
2. Aleksandra Tomkiewicz, Sandra Ziomek – Jedlicze
3. Ola Szydło, Kornelia Dziuban - Krosno
4. Oliwia Baran, Justyna Węgrzyn – Jasło
5. Zuzanna Brońska, Agnieszka Jung – Krosno
6. Natalia Baran – Julia Kos – Jasło
7. Kinga Urban, Dominik Błasik – Jedlicze
8. Oliwia Górniak, Ewa Tuchowska – Jasło
9. Alicja Moskwa, Julia Wójcik – Strzyżów
10. Monika Kita, Gabriela Przybyło – Korzenna
pow. 15 lat
SOLO:
taniec nowoczesny
1. Dobromiła Sochacka – Jedlicze
2. Krystian Żak – Nowy Sącz
3. Patrycja Haczela – Strzyżów
4. Dawid Bomba – Nowy Sącz
5. Patrycja Kudroń – Jedlicze
6. Adrian Cisowski – Nowy Sącz
7. Julia Paszek – Strzyżów
DUET:
taniec nowoczesny
1. Kornelia Wesołowska, Weronika Fic – Jedlicze
2. Wiktoria Śliwińska, Magdalena Ziobro – Strzyżów
---
Godzina 12.30
ZESPOŁY:
7-11 lat
1. FUNKY GROUP - Strzyżów
2. Zespół Taneczny FAME–IKI - Dębica
3. Zespół Taneczny SMYK – Ustrzyki Dolne
4. Zespół Taneczny Junior eN - Rzeszów
5. Zespół Taneczny APSIKI - Krosno
6. Zespół Taneczny ISKIERKA - Łańcut
7. Zespół Tańca Nowoczesnego FENOMEN MINI – Wysoka Głogowska
8. Zespół Taneczny GRACJA – Łańcut
9. Zespół Taneczny eNciaki - Rzeszów
10. Zespół Tańca i Piosenki JARZĘBINKI – Bielsko-Biała
12 – 15 lat
współczesny:
1. ARABESKA CLASSIC – Lublin
2. GRACJA – Łańcut
3. ZYGZAK II – Krasnystaw
4. AleToNic – Mielec
5. SCARLET – Wiercany
6. COLLAGE – Jasło
7. ISKIERKA – Łańcut
8. SCENA TAŃCA ALIPSI – Rzeszów
9. IMPULS – Wiercany
10. GRUPA J – Bielsko-Biała
11. FAME – Dębica
12. RYTM – Łańcut
nowoczesny:
1. SI – Strzyżów
2. CYTRUSY – Jarosław
3. ROZTAŃCZONA PACZKA – Jedlicze
4. FRAGOLIN – Krosno
5. R-REVOLUTION – Jasło
6. MAGMA – Korzenna
7. ART DANCE – Rzeszów
8. BEST – Stary Sącz
9. CYTRUSKI – Jarosław
pow.15 lat
współczesny:
1. CANTABILE – Brzozów
2. ZYGZAK – Krasnystaw
3. AleToNic – Mielec
4. IMPERIO – Krosno
5. ISKIERKA – Łańcut
6. PROGRES – Sanok
7. STRECZ – Krosno
8. TEATR TAŃCA ARABESKA – Lublin
9. senSDance – Rzeszów
10. agitatus_1 - Kraków
11. EKS_tremum I - Jędrzejów
nowoczesny:
1. ART DANCE – Nowa Dęba
2. FOXAL – Przemyśl
3. AMBROZJA – Korzenna
4. FRAGOLIN – Krosno
5. SZASSE – Jedlicze
---
Godzina 15.30
12 – 15 lat
SOLO
taniec współczesny
1. Julia Kobiałka – Krosno
2. Mercedes Szulen – Dęblin
3. Julia Szarek – Krosno
4. Jagoda Pilawa – Łańcut
5. Oliwia Górak – Krosno
6. Wanessa Bednarz – Rzeszów
7. Angele Villanueva Jara – Kraków
8. Cezary Szlachta – Łańcut
9. Oliwia Ciechońska – Lublin
10. Alicja Zajdel - Krosno
11. Magdalena Żak – Lublin
12. Anastazja Panasiuk – Krosno
13. Wiktor Lewandowski – Lublin
DUET:
taniec współczesny
1. Katarzyna Sawa, Gabriela Sawa – Jarosław
2. Julia Dobrowolska, Natalia Leśniak – Dębica
3. Wanessa Bednarz, Kaja Bargiel – Rzeszów
4. Oliwia Górak, Zofia Kotłowska – Krosno
5. Jagoda Kwarciany, Aniela Superson – Łańcut
6. Julia Kobiałka, Amelia Kaszowska – Krosno
7. Sandra Baran, Angelika Zięba – Jasło
8. Anastazja Panasiuk, Aleksandra Półchłopek – Krosno
9. Emilia Bocho, Aleksandra Barłoga – Łańcut
pow. 15 lat
SOLO:
taniec współczesny
1. Maja Szelc – Krosno
2. Gabriela Majka – Zabierzów
3. Weronika Feruś – Krosno
4. Weronika Maruszak – Sandomierz
5. Paulina Kafel – Krosno
6. Maja Kusiak – Gracja Łańcut
7. Natalia Dynowska – Krosno
DUET:
taniec współczesny
1. Kinga Kucharska, Natalia Hałata – Mielec
2. Wiktoria Omachel, Weronika Feruś – Krosno
3. Jadwiga Leńczyk, Gabriela Wałczyk – Łańcut
4. Julia Adamska, Agata Smolik - Krosno
5. Katarzyna Niżnik, Wiktoria Limberger – Krosno
6. Klara Korejba, Maja Longawa – Sanok
7. Natalia Bryś, Mateusz Susło – Brzozów
8. Natalia Dynowska, Joanna Kozubal – Krosno
---
Godzina 18.00 – Ogłoszenie wyników
Garść przydatnych informacji i linków dla wszystkich zainteresowanych:
Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/879958725521976/
Link do informacji na stronie internetowej (regulamin, karta zgłoszenia):
http://rckp.krosno.pl/strona-623-festiwal_tanca_intermedium_2018.html