Kalendarz Wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
26. Mikołajkowe Spotkania Taneczne
XXVI Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych
„MIKOŁAJKOWE SPOTKANIA TANECZNE”
Kolejność prezentacji scenicznych 26. Mikołajkowych Spotkań Tanecznych
Rozpoczęcie - godz. 10.00
Kategoria pow. 15 lat
1. Zespół Taneczny SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
2. Zespół Taneczny SIMPLY SWAGG DANCE GROUP
Osiedlowy Klub Kultury EMKA w Dębicy
3. Grupa Tańca BEZNAZWY
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
4. Zespół Tańca Jazzowego - Mini Formacja BALLO
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
5. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
6. Zespół Taneczny PASJA - gr. starsza
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
7. Zespół Taneczny ADA I starsza
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
8. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. II
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
9. Zespół Taneczny PEREŁKI
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
10. Zespół Taneczny IMPULS
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Kategoria DEBIUT
1. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 4 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
2. Zespół Taneczny IMPULS (?)
Rzeszowski Dom Kultury
3. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
4. Zespół Taneczny KLEKS V
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
5. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 5 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
6. Zespół Taneczny ADA I młodsza
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
7. Zespół Taneczny „TANCERKI Z KOMBORNI”
Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie
8. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - grupa Fragusie (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
Kategoria 12 - 15 lat
1. Grupa Tańca BEZNAZWY
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
2. Zespół Tańca Nowoczesnego FLASH DANCE
Osiedlowy Klub Kultury w Rzeszowie
3. Zespół Tańca Nowoczesnego T-8
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
4. Szkolny Zespół Taneczny SZOK
Szkła Podstawowa nr 3 w Mielcu
5. Zespół Taneczny PASJA - gr. młodsza
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
6. Zespół Tańca Nowoczesnego FLAMINGI
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
7. Zespół Taneczny R-REVOLUTION
Jasielski Dom Kultury
8. Zespół Taneczny KLEKS I
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
9. Zespół Taneczny CYTRUSY
Powiatowe Ognisko Baletowe w Jarosławiu
10. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
11. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 1 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
12. Zespół Taneczny SZEPT
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku
13. Zespół Taneczny ART DANCE
Rzeszowski Dom Kultury
14. Zespół Taneczny TAMiTU
Brzozowski Dom Kultury
15. Zespół Taneczny MONSTER
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica z/s w Pustkowie Osiedlu
16. Zespół Taneczny PEREŁKI
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
Zespół Taneczny ISKIERKA
17. Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST
Kategoria 7 - 11 lat
1. Zespół Taneczny Mini FAME-iki (?)
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
2. Zespół Tańca Nowoczesnego T-8
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
3. Zespół Taneczny ADA Plus
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
4. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
5. Zespół Taneczny SMYK
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
6. Zespół Taneczny FAME 2 (?)
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
7. Zespół Taneczny ADA II
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
8. Zespół Taneczny APSIKI
Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”
9. Zespół Taneczny NEMEZIS - „Otchłań marzeń”
Ustrzycki Dom Kultury
10. Zespół Taneczny KLEKS III
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
11. Zespół Taneczny PEREŁKI
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli
12. Zespół Taneczny TAMiTU MINI
Brzozowski Dom Kultury
13. Zespół Taneczny MINI ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury
14. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 3 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
15. Zespół Taneczny ISKIERKA
Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST
16. Zespół Taneczny FLESZ
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie
OGŁOSZNIE WYNIKÓW - ok. godziny 15.30
W trakcie imprezy będzie czynne stoisko firmy Dance Shop, gdzie istnieje możliwość zakupu strojów treningowych i otrzymania informacji o możliwości zamówienia kostiumów, body, strojów do ćwiczeń.
---
Do pobrania:
- 26. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Regulamin
- 26. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Karta zgłoszenia