Krosno - www.rckp.krosno.pl

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
Najbliższe wydarzenia
17.07.2020 - Piątek
24.07.2020 - Piątek
07.08.2020 - Piątek
07.08.2020 - Piątek
11.08.2020 - Wtorek
Warsztaty bębniarskie 2020 formularz baner mały.jpg e379e4d5c0de4a0cf2215f322c331fda
Spektakl Żółta ciżemka 2020 formularz baner mały.jpg 2dbb3ffcf4a8c4d56a07617fc9862ec0
Gipsowe odlewy 2020 formularz baner mały.jpg 37f677c7d92dedba65e614d273fcb1c4
Menu filcowe 2020 formularz baner mały.jpg 994ff3d3568f64be5fe6ab64ae411132
Mali malują wielkich 2020 formularz baner mały.jpg 8bde8782a170d22bc6fd6e38a89139b7
RODO baner.jpg a7afdfc4cf88cd4046288a58c505da7e
aleja_tańca_banner.png d97ace396365e7597aeac4f493df4380
zasady-bezpieczeństwa-covid-19.png 8d4cb092bf9e4ea05bcf0f78cab4d15b
logo.png 51e9ca875f17e2676d13f51ea3d25ce4
top news port info kali mstr galp inwe
Banner NHEF.jpg f4057a8a5f25fd268ed1275dc26d07a3
Kalendarz Wydarzeń
27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne
27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne
Termin:
Od 06-12-2019, 10:00
Do: 06-12-2019
Kategoria:








Zapraszamy do udziału w XXVII Międzywojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „MIKOŁAJKOWE SPOTKANIA TANECZNE”.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

Rozpoczęcie - godz. 10.00

Kategoria pow. 15 lat

1. Zespół Taneczny EXPLOSION - „Włącz emocje”
2. Grupa Tańca BEZNAZWY - „Salem”
3. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. II - „Kocha nie kocha”
4. Zespół Tańca Towarzyskiego FLAMENCO - „Taniec cygański”
5. Zespół Taneczny SZASSE 
6. Zespół Taneczny RIDERS DANCE CREW - „Champion”
7. Zespół Taneczny R-REVOLUTION - „Like that”
8. Zespół Taneczny IMPULS - „Finesse”
9. Akademia Tańca PRIMA - „Szukając wolności”
10. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. I - „In the way”
11. Zespół Taneczny PEREŁKI - “Latarnik”
12. Zespół Taneczny ADA I - „Dyktando ku nadziei”
13. Studio Tańca i Ruchu FRAM - „Pierwsza”
14. Zespół Taneczny DESTINO - „Hipnoza”
15. Akademia Tańca ART DANCE - „Pijawki”

Godz. 11.30

Kategoria 12 - 15 lat

1. Zespół Taneczno-Marszowy „MAŻORETKI DŻET” - „Echo strun”
2. Grupa Tańca BEZNAZWY II - „Gra o tron”
3. Zespół Taneczny BIESZCZADZKIE ŻABKI - „W ptasim świecie”
4. Zespół Taneczny KLEKS III - „Ania z Zielonego Wzgórza” 
5. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
6. Zespół Taneczny TAMiTU- „Wystawa”
7. Zespół Taneczny PEREŁKI - „Miłość do Róży”
8. Zespół Taneczny KORNELKI I - „Never Enough”
9. Zespół Taneczny ADA I młodsza - „Mój Anioł”
10. Zespół Taneczny KORNELE - „Zapomniany kąt”
11. Zespół Taneczny POWER STEP - „Black Birds”
12. Zespół Taneczny TRIK - „Cud natury”
13. Zespół Taneczny KLEKS I - „Wspólna sprawa” 
14. Zespół Taneczny DESTINIAKI - „Zwariowane diody”
15. Formacja Tańca Towarzyskiego GRACJA - „Katchi”

Godz. 12.45

Kategoria DEBIUT

1. Akademia Tańca PRIMA - „Tajemny krąg”
2. Zespół Taneczny ADEPT - „Fight Song”
3. Zespół Taneczny SENIORZY - „Hawana”

Kategoria 7 - 11 lat

1. Zespół Taneczny PROMYCZKI - „Poleczka krateczka”
2. Zespół Taneczny SMYK - „Car wash”
3. Zespół Taneczny APSIKI - „Wesołe Opa Opa”
4. Zespół Taneczny KLEKS VI - „Krasnale ogrodowe” 
5. Zespół Taneczny PROMYK - „Bajkowy rejs”
6. Zespół Taneczny TAMiTU MINI - „Czarownicowanie”
7. Zespół Taneczny MINI ŻABKI - „Korniki szkodniki”
8. Zespół Taneczny GRACJA - grupa baletowa - „Walc”
9. Zespół Taneczny PŁOMYKI - „Roundtable Rival”
10. Zespół Taneczny KORNELKI III - „Łowcy Gwiazd”
11. Zespół Taneczny SZEPT - „Ziemia”
12. Zespół Taneczny DESTINIACZKI - „Czysta frajda”

Ogłoszenie wyników godz. 15.00 - 15.30

Do pobrania:

  1. 27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Regulamin
  2. 27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Karta zgłoszenia
Lokalizacja  : Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno
Lokalizacja
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się